PCB1B22AG
Mfr.Part #
PCB1B22AG
Datasheet
PCB1B22AG
Description
TERM BLOCK CARDEDGE 22POS 3.96MM
Stock
640
Convert From (Adapter End) :
Terminal Blocks, Screw Connection, 22 Pos, 2 Rows
Convert To (Adapter End) :
Card Edge Connector, 22 Pos
Wire Gauge :
14 AWG